Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.

Women • Trousers • Clothing

101 Products
1 / 3
Pageof 3

DÁMSKÉ SPORTOVNÍ KALHOTY REEBOK

Sportovní kalhoty a tepláky jsou jedním z nejpraktičtějších kousků šatníku. Vedle sportu mají i řadu jiných využití. Tepláky už dávno nejsou kouskem, který nosíme jen na doma, na sport či do fitness centra. Díky trendům a uvolněné atmosféře v módě je dnes naopak moderní nosit tepláky na běžný den. V sortimentu Reebok nalezneš výběr stylových a kvalitních dámských sportovních kalhot určených na sportovní aktivity, procházky, do města či pohodlné domácí nošení.

Proč kupovat dámské sportovní kalhoty

Dámské sportovní kalhoty a tepláky ti při pohybu poskytnou výrazně vyšší komfort. Jsou vyrobeny z funkčních tkanin, které dobře sají pot, jsou prodyšné a ochrání tě před nepříznivým počasím. Jejich střih tě neomezuje v žádném pohybu. Díky svému designu a použitým materiálům jsou také maximálně pohodlné, což oceníš i při domácím lenošení. Dámské kalhoty Reebok jsou navíc velmi trendy a lze je s klidem a sebevědomím nosit i do města, na cestě do fitness centra i ve volném čase.

Výběr dámských sportovních kalhot

Při výběru tepláků se zaměř zejména na účel, pro jaký budeš kalhoty používat, kde je budeš používat a osobní vkus. Pokud se v kalhotách chystáš především sportovat, hledej modely, které jsou vyrobeny z funkčních a prodyšných materiálů. Podívej se například na technologii Speedwick, která odvádí pot od těla a udržuje tak pokožku suchou. Tkanina QUIK se také vyznačuje výjimečným odváděním vlhkosti, a navíc přináší pohodlí bavlny. Pokud sportuješ venku za chladnějšího počasí, podívej se na zateplené modely s extra měkkou tkaninou Thermowarm Touch, která zajišťuje odvod vlhkosti i výjimečné teplo a pohodlí. Chceš- li tepláky využívat spíše jako pohodlný outfit na cestě do posilovny, ve městě či volném čase, zaměř se zejména na design a pohodlný střih, který bude lichotit tvé postavě. Originální kousky najdeš například v řadách Reebok Classic, Studio či Combat.