Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.

Women • Sunglasses • Accessories

7 Products

DÁMSKÉ SLUNEČNÍ BRÝLE REEBOK

Sluneční brýle zajišťují ochranu pro oči a představují tak jeden z nejdůležitějších módních i sportovních doplňků. Chrání oči před ultrafialovým zářením a zároveň podtrhují tvůj look. Tento doplněk dokáže změnit image i styl. Podívej se do nabídky dámských sportovních slunečních brýlí Reebok a trénuj s klidem i během slunečních dní.

Proč kupovat dámské sluneční brýle

Sportovní sluneční brýle by měly být nedílnou součástí výbavy každé sportovkyně. Nejsou spojeny pouze s horkem a létem. Pro optimální ochranu zraku je vhodné brýle nosit v průběhu v celého roku. Mají totiž celou řadu ochranných a praktických funkcí:

  • Chrání před sluncem a UV zářením
  • Poskytují ochranu před létajícím hmyzem a nečistotami
  • Ochrání například i před zásahem větví
  • Mohou výrazně zlepšit vidění ve zhoršených světelných podmínkách

Sluneční brýle mají také módní význam. Už dávno překonaly pouze svou praktickou funkci. Staly se nutným doplňkem, který zvýrazňuje tvůj styl. Dámské sportovní sluneční brýle mají navíc lehké a odolné provedení, které dobře snáší vlhkost a na hlavě drží i při rychlých pohybech a změnách směru.

Výběr dámských slunečních brýlí

Je třeba si vybrat brýle, které ti dokonale sednou. To znamená, že budou dobře sedět na nose a za ušima, nebudou tlačit ani padat. Brýle by měly být spíše lehké a váha by měla být rovnoměrně rozložena mezi nos a uši, tak se vyhneš možným otlakům v kontaktních místech. Důležitý je také tvar obličeje, podle něj zvol odpovídající tvar a design brýlí.

Všechny dámské sluneční brýle Reebok mají kvalitní polykarbonátová skla, která se starají o ochranu očí. Rámečky jsou rovněž polykarbonátové či kovové. Gumové konce či vnitřní části nožiček zajišťují, že brýle dobře drží. V naší nabídce najdeš nadčasové pilotky, hranaté brýle s tenčími i silnějšími obroučkami a ryze sportovní modely s polovičním rámečkem.